Odpylanie i silosy na trociny - Aagaard A/S

Produkty

Przedsiębiorstwo Aagaard A/S to firma o wysokiej pozycji na rynku międzynarodowym wśród wytwórców systemów dla przemysłu drzewnego i meblowego. Marka zyskała renomę dzięki produkcji dobrych jakościowo systemów, gwarantujących prawidłowe transportowanie, filtrowanie i odpylanie. Ponadto w ofercie dostępne są również specjalne silosy, linie wykończeniowe i piece. Umożliwia to stworzenie kompletnego wyposażenia dla przedsiębiorców z branży drzewnej.

Dbamy o zachowanie wysokich standardów podczas wyrobu każdego, nawet najdrobniejszego elementu. Dysponujemy nowoczesną i dobrze wyposażoną fabryką oraz zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Staramy się także wprowadzać nowe rozwiązania. Śledzimy zmiany pojawiające się w branży, a także potrzeby naszych Klientów. Dzięki temu dostarczamy wyroby funkcjonalne.

silos na pellet

Silos na trociny

Prezentujemy w naszej ofercie silosy na trociny i specjalne kontenery, które służą do bezpiecznego przechowywania „suchych odpadów” procesu odpylania w przemyśle drzewnym. Konstrukcje są łatwe w montażu, dzięki zastosowaniu specjalnych łączeń. Ponadto zaopatrzone zostały w funkcjonalne rozwiązania technologiczne.

silos na pellet

Odpylanie

Wytwarzamy systemy dla instalacji odpylania, które znajdują zastosowanie w firmach w zakresie przemysłu drzewnego oraz meblowego. Proponujemy wysokiej jakości urządzenia, wyposażone w nowoczesne rozwiązania technologiczne. Dostarczamy produkty poprzez rozbudowaną sieć dystrybutorów oraz dealerów marki.

pic

Wentylator transportowy

Proponujemy wysokiej jakości wentylatory transportowe przeznaczone do różnego typu zastosowań. W ofercie znajdują się urządzenia w kliku modelach o odmiennych parametrach technicznych, zaopatrzone w funkcjonalne rozwiązania. Gwarantujemy sprzęt renomowanej marki w atrakcyjnej ofercie cenowej.

silos na pellet

Lakiernie do okien

silos na pellet

Linie lakiernicze

silos na pellet

Stoły do szlifowania